80% refundacji
na naukę języka obcego

dla osób fizycznych mieszkających w Polsce

Nabór trwa do 14 sierpnia 2021

Refundacja obejmuje 6 języków obcych

Języki obce

Złóż wniosek

Wypełnij formularz i odbierz dofinansowanie.

Uzupełnij pola Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Zgody:
Dziękujemy za zostawienie danych kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się z Tobą.

Jak skorzystać z dofinansowania:

1

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

2

Wybierz dogodny dla Ciebie termin kontaktu

3

Czekaj na telefon od specjalisty ds. dofinansowań

4

Jeżeli spełniasz kryteria naboru, otrzymasz 80% refundacji kursu językowego

80% refundacji na naukę języków

Co otrzymujesz?

  • 80% dofinansowania na naukę wybranego języka obcego;
  • 6 języków obcych do wyboru – angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski;
  • Innowacyjną i skuteczną metodę nauki języka obcego;
  • Program przeznaczony jest dla osób fizycznych mieszkających w Polsce.
Uśmiechnięci ludzie

Zapisz się już teraz! Skorzystaj z refundacji 80%

Poniżej prezentujemy języki, które były wybierane w ramach programu dofinansowań:

Wykres

Już 30 tys. osób skorzystało z 80% dofinansowania nauki języka obcego

W tym roku ruszył nowy nabór do programu 80% dofinansowań nauki języka obcego, który przeznaczony jest dla osób fizycznych mieszkających w Polsce. Według najnowszych danych przeprowadzonych w kwietniu bieżącego roku, z programu skorzystało już ponad 30 tys. kandydatów. Jednocześnie informujemy, że liczba dofinansowań jest ograniczona.

Program 80% dofinansowań powstał w 2018 roku i z uwagi na duże zainteresowanie, jest kontynuowany również w bieżącym roku. Według przeprowadzonych badań statystycznych, w ubiegłym roku z programu dofinansowań skorzystało aż 35 193 tys. osób w całej Polsce.

Refundacje językowe

Dlaczego warto wziąć udział w programie dofinansowań?

Kobieta w słychawkach

Program 80% dofinansowań nauki języków obcych powstał dla osób fizycznych mieszkających w Polsce w ramach wsparcia rozwoju i aktywizacji zawodowej. Kandydaci, którzy spełniają wymagane kryteria, mogą ubiegać się o refundację aż 80% regularnej ceny wybranego kursu językowego.

Kandydaci chcący skorzystać z dofinansowania, mają do wyboru aż 6 języków obcych na poziomie podstawowym, to znaczy A1-B1 – angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski. Ponadto język angielski i niemiecki są też dostępne na poziomie zaawansowanym – B1-B2.

Kursy składają się z 40. lekcji, trwających jedną godzinę lekcyjną. Cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są szansą na naukę dowolnego języka obcego dla tych, którzy do tej pory jej nie podjęli, a chcieliby poszerzyć swoje kompetencje w tym kierunku. Program dofinansowań daje możliwość nauki dowolnego języka obcego za jedynie 20% ich regularnej ceny.

Przeprowadzone w kwietniu badania wykazują, że program dofinansowań nauki języków obcych umożliwił rozwój zawodowy i osobisty kursantom, którzy z niego skorzystali. Wpłynął nie tylko na aktywizacje zawodową, ale także zachęcił do podejmowania podróży zagranicznych.

Wiele osób, które w ubiegłym roku skorzystało z dofinansowania, deklaruje chęć dalszego rozwoju językowego i podjęcia nauki również innych języków obcych. Ponadto aż 10% z nich zdobyło certyfikaty językowe. Program dofinansowań wpłynął na aktywizację zawodową szczególnie wśród osób w przedziale wiekowym 20-40 lat. Z przeprowadzonych badań wynika też, że osoby w wieku 40-55+ zaczęły chętniej uczestniczyć w wyjazdach zagranicznych. Aby zgłosić się do programu dofinansowań, nie trzeba przechodzić skomplikowanych procedur, które utrudniłyby możliwość skorzystania z dotacji. W związku z uproszczoną formą, zgłoszenia do programu dofinansowań odbywa się poprzez specjalny formularz internetowy, który skutkuje kontaktem telefonicznym w celu ustalenia szczegółów dotyczących szkolenia.

Budynki

80% refundacji
na naukę języka obcego

dla osób fizycznych mieszkających w Polsce

Nabór trwa do 14 sierpnia 2021

Refundacja obejmuje 6 języków obcych

Języki obce

Złóż wniosek

Wypełnij formularz i odbierz dofinansowanie.

Uzupełnij pola Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Zgody:
Dziękujemy za zostawienie danych kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się z Tobą.